Sosyal Medya Trollerinin AKP’li dediği kadınlar, Memleket Partisi üyesi çıktı!

Paylaş:
Paylaş:

Genel Başkan Muharrem İnce’yi ziyaret eden kadınlar; “Yanlış videoyu atanlara bu kapak olsun!”

Sosyal Medya trollerinin “AKP’li kadınlar, Memleket Partisine yardım ediyor” şeklinde tanıttığı kadınların Memleket Partisi Altındağ İlçe Başkanlığına kayıtlı oldukları ortaya çıktı. Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, kendisini ziyaret eden kadınlara birlikte iftar sözü verirken “Muharrem İnce sizin gibi bir ailenin evladıdır” dedi.

Memleket Partisi Altındağ İlçe Başkanlığına kayıtlı üye olan kadınları Parti Meclisi Salonunda ağırlayan İnce şöyle konuştu:

“HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADIĞIMI UNUTMUYORUM”

Hiç merak etmeyin, Muharrem İnce sizin gibi bir ailenin evladıdır. Ben bir göz odanın içinde büyüdüm. O odada bir kırma masa vardı. Masanın altında bir piknik tüp vardı. Dört kardeş. Anam sabah orada bana kahvaltı hazırlıyordu. Hiç unutmuyorum, ortaokulda öğretmen ‘Çalışma odanız var mı?’ dediğinde hüngür hüngür ağladığımı hiç unutmuyorum. Ne çalışma odası? Oda bir tane! Ben ancak okudum. Öyle okudum. Çobanlık yaptım. Muavinlik yaptım. Pazarcılık yaptım. Öyle okudum ben. Bunlara papuç bırakmayacağız. Sizi aşağılamalarına papuç bırakmayacağız. Hiç merak etmeyin, hepinizi çok seviyorum. Önümüzdeki hafta iftara geliyorum.

Bu arada bir partili kadın “Bu yanlış videoyu atanlara kapak olsun, burada o insanlar” deyince Memleket Partisi Genel Başkanı İnce, kendisini ziyarete gelen kadınların üye kayıt formlarını göstererek “Bu yalancılara karşı, gelip beni burada ziyaret ettiniz. Çok teşekkür ediyorum, çok sağolun. Her şey gönlünüzce olsun” dedi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, @vekilince Twitter hesabından da Altındağ İlçe Başkanlığı’na kayıtlı kadınların ziyaret görüntülerini paylaşırken “Dün Ankara’da seçim kurulunun önünde videoları çekilerek ‘AKP teşkilatları Muharrem İnce’ye imza veriyor’ diye paylaşılan kadınlar, partimizin Ankara Altındağ örgütünün üyeleridir. Dün bana imza verip bugün ziyaretime geldiler. İnşallah haftaya da birlikte iftar yapacağız. Kıyafetinden dolayı hiçbir kadınımızın hor görülmesine, aşağılanmasına asla izin vermeyiz” diye paylaşımda bulundu.

Önceki yazı
Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’den 100 Bin İmza Açıklaması
Sonraki yazı
Bana Aday Olduğum İçin Kızan Değerli Kardeşlerime

Hızlı Menü

Son Haberler