Biri Allah ile Kandırıyor Biri Atatürk ile Kandırıyor

Paylaş:
Paylaş:

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, yerel seçim turları kapsamında Memleket Partisi Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burak Hasar ve Sincan Belediye Başkan Adayı Ziya Kirzuk ile birlikte Sincan’da yurttaşlarla buluştu. Ziyaretinin ardından açıklamalarda bulunan İnce, iktidar medyasını ve muhalefet medyasını sert bir dille eleştirdi. İktidar ve muhalefeti de eleştiren İnce “Biri Allah ile kandırıyor, biri Atatürk ile kandırıyor” dedi.

BİRİ ALLAH İLE KANDIRIYOR BİRİ ATATÜRK İLE KANDIRIYOR

Sizi bu iktidar medyasını da bu muhalefet medyasını da izlememeye davet ediyorum. Bunlar sizi doğru bilgilendirmiyor. Birisi Bayburt’u New York gibi gösteriyor. Öbürü de sizi Atatürk ile kandırıyor. Biri Allah ile kandırıyor diğeri Atatürk ile kandırıyor. Vallahi biz iki yoldan da değiliz. Biz üçüncü yoluz. Biz Memleket Partisi’yiz.
Büyükşehir adayımız burada Dr. Burak Hasar, Sincan adayımız Ziya Kirzuk burada. Ben desteklerinizi bekliyorum.

MİLLET GEÇİM SIKINTISINDAN İNİM İNİM İNLİYOR

Türkiye’nin pek çok problemi var. Ekonomik problemleri var. Gıdaya erişimle ilgili problemleri var. Sokakta sığınmacılar problemi var. Terörle ilgili problemleri var. Millet geçim sıkıntısından inim inim inliyor. Emekliler geçinemiyor, esnafın hali perişan. Bütün bunlar doğru ama en büyük problemlerden birisi de milletin doğru bilgilendirilmesi, doğru bilgi alabilmesidir.

SENİN HIRSIZIN MI DAHA İYİ BENİM HIRSIZIM MI İYİ’NİN PEŞİNDELER

Türkiye’de iktidar medyasının halini biliyoruz. Size yemin ederek söylüyorum. İktidar medyasıyla muhalefet medyasının hiçbir farkı yoktur. A Haber ne ise Halk TV odur. Hiçbir farkı yoktur. A Haber ne ise Tele 1 odur. Yani ‘Senin hırsızın mı iyi, benim hırsızım mı iyi?’ bunun peşindeler hepsi birden. Biz sadece bunlardan ayrışıyoruz Memleket Partisi olarak.

ERDOĞAN YALNIZCA BANA DEĞİL PEK ÇOK SİYASİ AÇTIĞI DAVADAN VAZGEÇMİŞ AMA BUNU MANİPÜLE EDİYORLAR

Bakın sayın Cumhurbaşkanı pek çok siyasiye dava açıyor. Sonra da belirli aralıklarla bu davalardan vazgeçebiliyor. Örneğin pek çok milletvekiline açtığı davadan başta sayın Kılıçdaroğlu olmak üzere 2016’da pek çok kişiye açtığı davadan vazgeçti. Şimdi bugün şu anda internet sitelerinde muhalefet medyasında aynen şöyle yazıyor: ‘Erdoğan, Muharrem İnce’ye açtığı davadan vazgeçti.’ Şimdi bunu düzeltmemiz lazım. Bir, vazgeçti doğru ama şimdi değil 22 Aralık’ta vazgeçmiş. Birincisi bu. İkincisi, Muharrem İnce’ye değil pek çok insana açtığı davadan seçim öncesinde vazgeçmiş. Ama bu ahlaksızca haber yaptıkları için bunu ‘Muharrem İnce’ye açtığı davadan vazgeçti.’ diye yazıyorlar. Bu kadar alçaklar, bu kadar yüzsüzler, bu kadar namussuzlar başka bir şey diyemeyeceğim. Ayrıca bir şey daha söyleyeceğim. Erdoğan bu davadan çekilse bile kamu davası devam ediyor. Cumhurbaşkanı olduğu için benim yargılanmam bitmiyor, yargılanmam devam edecek. Bunu da biliyorlar aslında. Şunu yapmaya çalışıyorlar. ‘Erdoğan, Muharrem İnce’ye açtığı davadan vazgeçti, bak sen ne anlarsın?’ gibi kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Bu kadar alçak olacaklarını, bu kadar namussuz olacaklarını, bu kadar alçalabileceklerini ben de tahmin etmemiştim.

Önceki yazı
Türkiye Kuleciler ve Ayakkabı Kutucular Arasına Sıkışmayacak Kadar Büyük Bir Ülkedir
Sonraki yazı
Bizimki Ne Rant Kavgası Ne Taht Kavgası Bizimki Memleket Sevdası

Hızlı Menü

Son Haberler