Bizimki Ne Rant Kavgası Ne Taht Kavgası Bizimki Memleket Sevdası

Paylaş:
Paylaş:

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burak Hasar ve Çankaya Belediye Başkan Adayı Veli Özçelik ile beraber Kızılay’da esnaf ziyareti düzenledi. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılanan İnce, kısa bir basın açıklaması düzenledi.

BİZİMKİ NE RANT KAVGASI NE TAHT KAVGASI BİZİMKİ MEMLEKET SEVDASI

Bizimkisi ne rant kavgası ne taht kavgası. Bizimkisi memleket sevdası. Biz kutuculardan da değiliz, kulecilerden de değiliz. Biz hazine parasıyla siyaset yapanlardan da değiliz, belediye parasıyla siyaset yapanlardan da değiliz. Biz üçüncü yoluz. Biz Memleket Partisi’yiz.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARIMIZ BURADA

İşte Çankaya Belediye Başkan Adayımız burada, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız burada. Mali Müşavir Veli Özçelik, Diş Doktoru Burak Hasar arkadaşım Büyükşehir adayımız.

BİZİM NE O BİLBOARDLARA NE DE O KOCA OTOBÜSLERE PARAMIZ YOK BİZ GÖNÜLLÜLERLE BİRLİKTE YOLLARDAYIZ

Biz gönüllülerle birlikte yollardayız. Yani ne o kadar billboardlara paramız var ne o koca koca otobüslere paramız var. İşte kiralık 20 yaşında otobüsümüzle geziyoruz. Biz milletin gönlüne seslenmeye çalışıyoruz. Bunu başaracağımıza inanıyoruz. Haklı olduğumuzu biliyoruz. Kutucu ya da kuleci olmaktansa fukara olmak hepsinden iyidir diye düşünüyorum. Biz ilkeli bir siyasetten yanayız. Duruşu olan, omurgalı bir siyaseti temsil ediyoruz. Çalışmaya devam. Başaracağımıza inanıyorum. Çok teşekkür ederim.

Önceki yazı
Biri Allah ile Kandırıyor Biri Atatürk ile Kandırıyor
Sonraki yazı
SIĞINMACILARI SEN GÖNDERMEDİN SENİN ADAYLARIN MI GÖNDERECEK?

Hızlı Menü

Son Haberler